Witaj w AFFABRE !

budownictwo drogowe

Zadzwoń !
+48 52 3421160, 52 3453045 tel./fax
Profil Opis działalności
Odsłon : 270703

Opis działalności

PPU AFFABRE Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie szeroko pojętego budownictwa drogowego. Dysponując własnym potencjałem umożliwiającym samodzielną realizację powierzonych zadań, Spółka skutecznie konkuruje na rynku zamówień publicznych, a także w sektorze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Dysponując niezbędną technologią i doświadczoną kadrą inżynierską, kompleksowo wykonujemy pełen zakres robót związanych z budową dróg i ulic.

- roboty rozbiórkowe

- roboty ziemne

- stabilizacje gruntu cementem

- podbudowy z betonu i kruszyw

- nawierzchnie z kostki betonowej i kamiennej

- odtworzenia nawierzchni bitumicznych

- montaż oznakowania dróg i ulic

- montaż urządzeń małej architektury

Zatrudniając sprawdzonych podwykonawców branżowych, w ramach kontraktów generalnego wykonawstwa, Spółka wykonuje pełen zakres prac budowlanych.

- roboty wodno – kanalizacyjne

- roboty elektryczne i oświetleniowe

- roboty telekomunikacyjne

- roboty ogólnobudowlane

- nawierzchnie bitumiczne

- nawierzchnie betonowe

- zieleń

- sygnalizacja świetlna

- prace projektowe

- obiekty inżynierskie

Usługi wykonujemy całościowo wraz z obsługą geodezyjną i geologiczną oraz koniecznym nadzorem archeologicznym. Korzystamy z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów do budowy dróg, od lat współpracując ze sprawdzonymi dostawcami: Lafarge, SKN, CZD, Kamal, Polbruk. W oparciu o długoletnie relacje handlowe z firmami Caterpillar, Komatsu, New Holland, Bomag, stale uzupełniamy nasz park maszynowy. Dbamy o przestrzeganie przepisów bhp na prowadzonych budowach, stale szkoląc naszych pracowników w celu podniesienia ich kwalifikacji i bezpieczeństwa wykonywanych robót.

Dysponujemy doświadczeniem i referencjami w zakresie budowy, remontów, przebudowy układów drogowych, obsługi komunikacyjnej centrów handlowych, stacji paliw, obiektów przemysłowych, reprezentacyjnych placy miejskich, dróg gminnych, obwodnic, dróg zamiejskich.

Kalendarium


Dzisiaj jest: Poniedziałek
1 Czerwca 2020
Międzynarodowy Dzień Dziecka
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Bernard, Fortunat,
Gracjana, Hortensjusz, Jakub, Konrad,
Konrada, Magdalena, Nikodem, Symeon,
Świętopełk

Do końca roku zostało 214 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Affabre Synology

Ta witryna korzysta z cookies. Mozesz decydowac o warunkach przechowywania tych plikow. Przeczytaj nasza polityke prywatnosci.

Akceptuje cookies na tej stronie.