Witaj w AFFABRE !

budownictwo drogowe

Zadzwoń !
+48 52 3421160, 52 3453045 tel./fax
Początek
Odsłon : 228396

11 grudnia 2012 roku

W dniu dzisiejszym oddajemy do dyspozycji naszych Klientów, Dostawców, Pracowników i Zainteresowanych naszymi usługami nową stronę www. Zastępuje ona pod tym samym adresem dotychczasową witrynę naszej Spółki funkcjonującą niezmiennie od 1997 roku.

Od dziś wiele informacji jest dostępnych on-line.

W zakładce Dokumenty Spółki znajdują się kopie podstawowych dokumentów naszego Przedsiębiorstwa wymagane w obrocie gospodarczym.

Lista referencyjna wykonanych robót wraz z załączonymi do niej Referencjami od Zamawiających, nasze Realizacje z ostatnich 5-ciu lat, Wykaz sprzętu własnego, są dostępne bezpośrednio na stronie.

Kontakt z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne działy naszej firmy ułatwia zakładka Pracownicy.

Poprzez usługę hostingową  E-dysk dostępną z naszej strony www będziemy udostępniać dane na temat zapytań ofertowych kierowanych do naszych Podwykonawców. Ze względu na wymaganą ochronę informacji, dostęp do nich będzie możliwy po uzyskaniu hasła.

To tylko niektóre ułatwienia i funkcje wprowadzone przy okazji tej zmiany.

Mamy nadzieję, że zmieniona grafika, poszerzona funkcjonalność i łatwiejszy dostęp do informacji ułatwią Wam komunikację z naszą firmą.

Osobom, które czynnie współtworzyły naszą nową witrynę, w szczególności naszemu informatykowi Jackowi Gilowi składam w tym miejscu szczególne podziękowania.

 

Marek Dembowy

Kalendarium


Dzisiaj jest: Niedziela
21 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Daniel, Paulina,
Prakseda, Prokop, Stojsław, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 164 dni.
Zodiak: Rak

Affabre Synology

Ta witryna korzysta z cookies. Mozesz decydowac o warunkach przechowywania tych plikow. Przeczytaj nasza polityke prywatnosci.

Akceptuje cookies na tej stronie.